AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI

07 Mart 2018 22:10 | 1335 kez okundu

AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
AYVALIK’TA TÜM YEREL-SEN FARKI
SENDİKAMIZDAN AYVALIK'TA BİR ZAFER DAHA Tüm Yerel-Sen Balıkesir Şubemiz Ayvalık Belediye emekçilerine toplamda %32 oranında zam sağlayan bir sözleşmenin altına imza attı. Tüm Yerel-Sen Genel Tis ve Hukuk Sekreteri Çetin SAYGI, İzmir 1 nolu Şb Yönetim Kurulu Üyesi Serdal KARASAÇ,Balıkesir Şube Başkanı Tamer GENÇEL Şube Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan KONAK,Gönenç OLGUN,Serkan KORKMAZ,Serhat EKİNCİ,Sezer YILDIZ ve Engin KESKİN uzun süredir Ayvalık Belediye emekçileri adına toplu sözleşme görüşmelerinde sonuca ulaştı. Bugün Ayvalık Belediye Hizmet binasında gerçekleştirilen imza töreninde çok sayıda çalışan ve bürokrat hazır bulundu. Belediye Başkanı Sn Rahmi GENÇER imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:” Biz belediyemizde çalışan tüm emekçilerin aldığı parayı sonuna kadar hak ettiğinin bilincindeyiz.Hükümet tarafından verilen komik zamların emekçilere Hakaret gibi geldiği bu ortamda belediyemizin imkanlarınca sağladığımız bu zam elbette emeğin karşılığı değildir.Bütünşehir ve Büyükşehir oluşumu ilçe belediyelerinin ekonomik olarak bütün hareket sahasını kısıtlanmıştır. Tüm emekçilerimize hayırlı olmasını dilerken 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum.” Tüm Yerel-Sen'in emek dünyasında öncü olduğunu dile getiren Çetin SAYGI “Emekçiler adına sayın başkana teşekkürlerimi sunuyorum.Emek,vatan ve cumhuriyet mücadelemizde herkesi sendikamız saflarına davet ediyorum herkese hayırlı olsun” dedi.Şube Başkanı Tamer GENÇEL “Şubemiz kurulalı henüz 45 olmasına rağmen iki büyük ilçe belediyesinde hem de önemli kazanımlarla sözleşme imzaladık.Biz çalışanlarımız ve belediyelerimizle bir bütünüz. Bu felsefe ile hareket ediyoruz.Ücret sendikacılığı yerine emek eksenli sınıf sendikacılığı yapıyoruz.Belediye Başkanımıza teşekkür ederken çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. PASTA KESEREK KUTLADILAR Kadın çalışanların öncülüğünde hem sözleşmenin mutluluğu hem de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Rahmi GENÇER ile çalışanlar pasta keserek kutlama yaptılar. NE KAZANILDI Sözleşme ile evlenme ve birinci derece yakın ölümü halinde maddi yardım,%100 Sosyal Denge Yardımı,Kurban ve Ramazan Bayramlarında Sosyal Denge oranında ikramiye,ortalama 292 TL yol yardımı ile emekli olan personele çalıştığı yıl oranında Sosyal Denge tutarı kadar ikramiye kazanıldı.

Şube Haberleri

 • 1
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA
 • 2
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
 • 3
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU TBMM ye TAŞIDIK.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU T
 • 4
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
 • 5
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
 • 6
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İNSAN HAKKI İHLALİ RESMİYET KAZANDI... (Bu oda bir toplama kampına benzemektedir.)
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA Y
 • 7
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZÜLMELİDİR.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZ
 • 8
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE ANLAŞTI..
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE
 • 9
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını TBMM İnsan Haklarını İzleme Komisyonuna ileterek teftiş talebinde bulunduk
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını
 • 10
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE GERİ DÖNÜNCEYE KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK. HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEYECEĞİZ.
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE

Hukuk Servisi

Tatil

Dayanışma - Duyuru

SÖZLEŞMELİLERİN KADROYA GEÇİ...
Tümü için Tıklayın!


Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu