EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ

28 Aralık 2017 20:40 | 1014 kez okundu

EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE İMZA SEVİNCİ

UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ'NDE DE SÖZLEŞME SONUÇLANDI

Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Dr.Hakan KIRAN Edirne Şube Başkanımız Savaş ÇERKEZ ve Şb Yönetim Kurulu Üyeleri ile Edirne Uzunköprü Belediye emekçilerine %10 artış sağlayan bir toplu sözleşmeye imza attılar.

CHP Edirne Milletvekili Okan GAYTANCIOĞLU,CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Özlem BECAN ve Belediye Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu imza töreninde belediye emekçileri de bulundu.Uzunköprü Belediye Başkanı Sn Enis İŞBİLEN' "Belediyemizin ekonomik imkanları malesef çok kısıtlı.Belediyemiz imkanları ölçütünde makul bir seviyede bir toplu sözleşme gerçekleştiriyoruz.Belediyemizin hizmetlerinin devamında her türlü özveride bulunan ve  emeği geçen her çalışanlarımıza teşekkür ederim.Gönül ister ki enflasyon ve genel şartlar altında ezilen emekçilere daha iyi imkanlar sunmak .Hepimize hayırlı olsun"dedi.

Genel Başkan KIRAN "Emekçilerimiz adına Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.Hükümet ve yandaş sendikalar emekçiler adına %3,5 gibi komik zamları reva görürken yapılan artış sevindiricidir..Buradan tüm yerel yönetim emekçilerini TÜM YEREL-SEN çatısı altında toplanmaya davet ediyorum"dedi.

Edirne Şb Başkanı Savaş ÇERKEZ "emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.3,5'luk zamlarda yaygara koparanlar bilsinler ki Edirne'mizin her yerinde emek en yüce değerdir.Belediye de emekçiler de bizlerin başımızın tacıdır.Emek dünyasına dair sorunların çözümünde gösterdiği hassasiyet için sayın başkana çok teşekkür ediyorum.Herkese hayırlı olsun"dedi.

Sözleşme hususnda değerlendirme yapan Edirne Mv Okan GAYTANCIOĞLU "Sosyal hak ve kazanımlar,emek ve özgürlük denince akla gelen ilk siyasi parti Cumhuriyet Halk Partisi'dir.Mevcut hükümet emek dünyasının boğazına ip atmakla yetinmemiş her geçen gün  boğazındaki  bu ipi sıkmaktadır.Dün kemer sıkarken bugün boğaz sıkmaktadırlar.Emekçiye bir artı değer vermedikleri gibi emekçilerin cebindeki üç beş kuruşa da göz koymuşlardır.Taşeron yasası adı altında yerel yönetimlerde çalışan taşeron işçileri yok saymışlardır. Bu emek zulmü ancak CHP iktidarı ile son bulur"dedi

Şube Haberleri

 • 1
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA
 • 2
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
 • 3
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU TBMM ye TAŞIDIK.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU T
 • 4
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
 • 5
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
 • 6
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İNSAN HAKKI İHLALİ RESMİYET KAZANDI... (Bu oda bir toplama kampına benzemektedir.)
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA Y
 • 7
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZÜLMELİDİR.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZ
 • 8
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE ANLAŞTI..
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE
 • 9
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını TBMM İnsan Haklarını İzleme Komisyonuna ileterek teftiş talebinde bulunduk
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını
 • 10
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE GERİ DÖNÜNCEYE KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK. HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEYECEĞİZ.
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE

Hukuk Servisi

Tatil

Dayanışma - Duyuru

SÖZLEŞMELİLERİN KADROYA GEÇİ...
Tümü için Tıklayın!


Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu