TÜM YEREL-SEN 15.NCİ GÜNDE DE ADALET İSTEDİ

30 Haziran 2017 01:09 | 866 kez okundu

TÜM YEREL-SEN 15.NCİ GÜNDE DE ADALET İSTEDİ

Genel Başkanımız Hekim Önlüğünü giyerek yürüyüşün 15.nci günde de  ADALET istedi... CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nun başlattığı Adalet yürüyüşünün 15.nci gününde Genel Başkanımız Dr. Hakan KIRAN önünde "ADALET" yazan  Hekim önlüğünü giyerek yürüyüş kortejinde yerini alarak, İzmir 1 nolu Şube Sekreteri Özkan FELEK ve Örgütlenme Sekreteri Ersoy YILDIRIM ile yürüyüşe devam etti.

CHP Genel Başkanı'nın en önde başladığı yürüyüşe ilk günden destek veren sendikamıza yürüyüş boyunca büyük ilgi vardı.CHP kurmaylarınca bu desteğin karşılıksız bırakılmaması gerektiği vurgulandı.Yürüyüş boyunca CHP Genel Sekteteri Kamil Okyay SINDIR,Veli AĞBABA,Özgür ÖZEL,Eren ERDEM,Bihlun TAMAYLIGİL,CHP İzmir Milletvekilleri Tacettin BAYIR,Musa ÇAM,Özcan PURÇU,Mustafa BALBAY ve Gazeteci Yazar İstanbul Gerçeği Genel Yayın Yönetmeni İmam Bakır ÜKÜŞ ile bolca sohbet etme  fırsatı bulan Genel Başkan  Tüm Yerel-Sen  Dr. Hakan KIRAN Adaletin bir gün herkese lazım olacağını ifade ederek şöyle konuştu: "Bu yürüyüş, bir siyasi parti yürüyüşü değildir. Bu yürüyüş, sağcıların, solcuların, muhafazakarların, devrimcilerin herhangi bir şekilde ambargo koyarak kendi tekellerine alabilecekleri bir yürüyüş değildir.Bu yürüyüş bir şekilde ADALET isteyen herkesin yürüyüşüdür.Onun için milyonların buluştuğu bir yürüyüş olacaktır.Yürüyüş boyunca önlerine konan her engeln aşılacağını ve provokasyonlara asla gelinmeyecektir. " dedi.Yürüyüşün bir bölümünde Sendikamızın yetkili olduğu Edirne Büyükşehir Belediye Başkanı Recep GÜRKAN ile yürüyen Genel Başkanımız Edirne özelinde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini bildirdi.Edirne Şube başkanımız Savaş ÇERKEZ ile diyaloglarının ve iletişimlerinin sürdüğünü ve sorunlara hızlı çözüm üretmeye çalışıldığını söyleyen GÜRKAN STK ları bu yürüyüşe davet etti. 

Yürüyüşün uzun bir bölümünde  İzmir 1 nolu Şube Örgütlenme Sekreteri Ersoy YILDIRIM Genel Başkan KILIÇDAROĞLU ile beraber yürüyerek geniş bir sohbet etme fırsatı buldu.Emek dünyasının yaşadığı adaletsizlikler için de yürüdüklerini belirterek bu konudaki görüşlerini iletmek üzere Sn.KILIÇDAROĞLU'nun ilerleyen dönem içinde randevu veriğini belirten YILDIRIM tüm yurttaşların yürüyüş kortejinde olması gerektiğini belirtti.

Şube Haberleri

 • 1
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA
 • 2
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
 • 3
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU TBMM ye TAŞIDIK.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU T
 • 4
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
 • 5
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
 • 6
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İNSAN HAKKI İHLALİ RESMİYET KAZANDI... (Bu oda bir toplama kampına benzemektedir.)
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA Y
 • 7
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZÜLMELİDİR.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZ
 • 8
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE ANLAŞTI..
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE
 • 9
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını TBMM İnsan Haklarını İzleme Komisyonuna ileterek teftiş talebinde bulunduk
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını
 • 10
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE GERİ DÖNÜNCEYE KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK. HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEYECEĞİZ.
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE

Hukuk Servisi

Tatil

Dayanışma - Duyuru

GENEL BAŞKANIMIZ 08/06/2017 saat 12:00 ...
Tümü için Tıklayın!


Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu