20 Haziran 2017 21:42 | 1148 kez okundu

Enis BERBEROĞLU'nun tutuklanmasının ardından CHP Genel Başkanı sn Kemal KILIÇDAROĞLU'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı "ADALET" yürüyüşünün 6. Gününde Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan KÜTÜK,konfederasyon Genel Sekreteri Mücahit DEDE,Eğitim-İş Genel Başkanı Mehmet BALIK,Eğitim-İş Myk Üyesi Ebru SUNGAR,Genel Başkanımız Dr Hakan KIRAN,MYK üyeleri Servet TOPTAŞ, Yılmaz BAKIR,Çetin SAYGI,Ankara Şb Bşk Ayşe BİLGİ ve İzmir 1 nolu şube yönetim kurulu üyesi Özkan FELEK Adalet yürüyüşüne katıldı.CHP grup toplantısı sonrası Genel Başkanımız Hakan KIRAN CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'na İzmir Bayındır'a bağlı Balcılar Köyü üreticilerinin sendikamız aracılığıyla gönderdiği kirazları sunarak üreticilerin selamlarını ve adalet dileklerini iletti.Genel Başkan KILIÇDAROĞLU üreticilere ve Genel Başkanımıza memnuyetlerini bildirerek sendikamıza bu süreçte çok ciddi yük ve görevler düştüğünü ve sendikamızın bu süreçte gerekli duruşu sergileyeceğinden emin olduklarını bildirdi. Grup toplantısından sonra devam edilen adalet yürüyüşünde Genel Başkanımız Dr Hakan KIRAN,CHP Genel Sekreteri Kamil OKYAY SINDIR,Genel Başkan Yardımcıları Bülent TEZCAN,Veli AĞBABA,Seyit TORUN,Levent GÖK Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL Engin ALTAY,İzmir Milletvekilleri Tacettin BAYIR,Ali YİĞİT,Özcan PURÇU,Musa ÇAM,Atilla SERTEL, Mustafa BALBAY milletvekilleri Ali Haydar HAKVERDİ,Hüseyin YILDIZ,Aytun ÇIRAY,Erdoğan TOPRAK,tEKİN bingöl,Tur Yıldız BİÇER,Mahmut TANAL ve DİSK Genel Başkanı Kani BEKO ile gündeme dair genel değerlendirmelerde bulundu.

Şube Haberleri

 • 1
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK
  GENEL BAŞKAN VE MYK ÜYELERİ İLE MUĞLA'DA
 • 2
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
  HARCIRAH DAVASINI KAZANDIK
 • 3
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU TBMM ye TAŞIDIK.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ DERECE KADRO SORUNUNU T
 • 4
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
  İTFAİYE EMEKÇİLERİNİN HAFTASI KUTLU OLSUN.
 • 5
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
  ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN...
 • 6
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İNSAN HAKKI İHLALİ RESMİYET KAZANDI... (Bu oda bir toplama kampına benzemektedir.)
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞANLARINA Y
 • 7
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZÜLMELİDİR.
  İTFAİYE ÇALIŞANLARININ SORUNLARI DERHAL ÇÖZ
 • 8
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE ANLAŞTI..
  TÜM BEL-SEN ile BEM BİR-SEN MEMURU SÖMÜRMEKTE
 • 9
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını TBMM İnsan Haklarını İzleme Komisyonuna ileterek teftiş talebinde bulunduk
  Antalya Büyükşehir Belediyesi uygulamalarını
 • 10
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE GERİ DÖNÜNCEYE KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK. HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEYECEĞİZ.
  HAVUZA ATILAN PERSONELİN TAMAMI ESKİ GÖREVİNE

Hukuk Servisi

Tatil

Dayanışma - Duyuru

GENEL BAŞKANIMIZ 08/06/2017 saat 12:00 ...
Tümü için Tıklayın!


Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu